■ Hlavní stránka

  ■ Historie

  ■ Funkcionáři

  ■ Základní organizace

  ■ Zápisy

  ■ Letové plány

  ■ Výsledky 2017

  ■ Starty závodů

  ■ Vítězové závodů

  ■ Archiv výsledků

  ■ MDTVČ

  ■ Vítězové MDTVČ

  ■ MKSTVČ

  ■ Články

  ■ Návštěvní kniha

  ■ Fotogalerie

  ■ Zajímavé odkazy

Poèet návštìvníkù

Copyright © 2008-2016 JohnyF

FUNKCIONÁŘI  
 

Výbor OS:


■ předseda:

Tomáš BOUŠKA, tel.: 728 523 004, e-mail: tomas70bouska@seznam.cz

■ místopředseda:

Ing. Jan KAPLAN, tel.: 603 206 832, e-mail: ing.jan.kaplan@seznam.cz

■ tajemník:

Milan HEGLAS, tel.: 774 120 586, e-mail: milan.heglas@email.cz

■ pokladník:

Pavel HORNÍČEK, tel.: 602 824 817, e-mail: pav.hornicek@seznam.cz

■ výcvikář:

Jan FILIPI, tel.: 731 131 830, e-mail: filipiteam@seznam.cz


Kontrolní a revizní komise:


■ předseda revizní komise:

Bohuslav SEDLÁK, tel.: 775 862 816, e-mail: sedlak.vm@seznam.cz

■ další členové:

Jan JANECKÝ

Václav LEBEDA


Funkcionáři ZO:


 ■ ZO Březhrad

17 členů

předseda

Zdeněk Částka

V Lipkách 1523/7, 500 02 Hr. Králové

603 109 035

místopředseda

Jan Heglas č.p. 153, 503 31 Vysoká n/L. 608 752 369
tajemník Josef Rybín č.p. 124, 503 12 Všestary 603 250 895

pokladník

Pavel Rodr

Kociánova 1737, 508 01 Hořice

776 271 382

výcvikář

Zdeněk Řebíček

Březhradská 179, 503 32 Březhrad

776 456 768

předseda RK

Jiří Hlavatý Lipová 138, 503 21 Stěžery 606 858 348

 ■ ZO Česká Třebová

15 členů

předseda

Jan Bělohoubek

Rybník 80, Česká Třebová, 560 02 732 105 133

místopředseda

Jaromír Glocar Tatenice 77 605 061 427
tajemník Jiří Kinc U Starého Hřbitova 2016, Česká Třebová 724 170 605

pokladník

Miroslav Berger Husova 30, Česká Třebová, 560 02 732 144 574

výcvikář

Bohumil Filipi Lhotka 178, Česká Třebová, 560 02 731 603 099

předseda RK

Roman Žličař Hradec n. Svitavou 46 724 578 364

 ■ ZO Čistá

16 členů

předseda

Josef Vajrauch

569 57 Trstěnice 76

605 042 473

místopředseda

Jaromír Kvasnica

569 01 Hradec nad Svitavou 200

737 702 763

tajemník

Bohumil Kvasnica

569 14 Vendolí 245

605 704 327

pokladník

Tomáš Kvasnica

569 14 Vendolí 245

605 871 739

výcvikář

Jan Pokorný

569 57 Trstěnice 149

732 402 333

předseda RK

Jaromír Zobač

Slezská 8, Svitavy

734 353 990


 ■ ZO Holice

11 členů

předseda

Josef Vlach

Horní Ředice 93, 533 75

603 396 199

místopředseda

Josef Dostál

Horní Jelení, Dvorská 237

 
tajemník

Tomáš Dytrt

Ostřetín 160

774 642 329

pokladník

Ing. Jan Kaplan

Horní Roveň 56, 533 71 Dolní Roveň

603 206 832

výcvikář

Milan Dytrych

Veliny č. 72

603 478 953

předseda RK

Josef Netušil

Dolní Roveň 126, 533 71

721 583 868


 ■ ZO Chrast

9 členů

předseda

Ing. Václav Blažek

Zájezdec 45, 538 51 Chrast

602 328 851

místopředseda

     
tajemník

Bohuslav Svoboda

Tyršova 499, 538 51 Chrast

605 516 673

pokladník

Luboš Zeman

Budovatelská 708, 538 51 Chrast

603 843 823

výcvikář

Ing. Zdeněk Mašín

Rosice 102, 538 34

724 373 061

člen výboru

Jan Špaček

Trojovice 35, 538 33 Chrast

723 244 690

předseda RK

Jiří Švejda

Křižanovice 9, 538 21

724 179 935


 ■ ZO Litomyšl

11 členů

předseda

Jetmar Zdeněk

Osík 118, 569 67

720 330 530

místopředseda

Jána Josef

Janov 49, 569 55

603 718 945

tajemník

Jiří Abraham

Cerekvice n./Loučnou 166, 569 53

728 515 524

pokladník

Polák Petr

Dětřichov 93, 568 02 Svitavy 2

739 928 398

výcvikář

Jaromír Kovář

Řetová 104, 561 41

731 474 615

člen výboru

Josef Jána

Janov 49, 569 55

603 718 945

předseda RK

Pavel Šlemín

U Lomu 140, 570 01 Litomyšl

602 630 718


 ■ ZO Pardubice

19 členů

předseda

Jiří Dubec

V Lipinách 407, 530 03 Pardubice

603 112 070

místopředseda

Zdeněk Málek

Kunětice 29, 533 04 Sezemice

604 113 291

tajemník a výcvikář

Tomáš Bouška

Masarykova 124, 533 04 Sezemice

728 523 004

pokladník

František Tyc

Blato 89, 530 02 Pardubice

724 229 706

člen výboru

Ing. Oto Sládek

V Hliníkách 286, 537 01 Chrudim

737 497 858

předseda RK

František Žáček

Pernštejnská 65, 533 04 Sezemice

728 334 711


 ■ ZO Polička

16 členů

předseda

Josef Cach st.

B. Němcové 668, 57201 Polička 737 912 398

místopředseda

František Andrle Nová 207, 57201 Polička 731 238 048
tajemník Zdeněk Ivanovski č.p. 304, 56982 Borová 724 242 732

pokladník

Miroslav Davídek Dukelská 394, 56992 Bystré 605 835 439

výcvikář

Bohuslav Štoudek Hegerova 933, 57201 Polička 736 140 132

předseda RK

Milan Melezinek Družstevní 380, 57201 Polička 605 113 927

 ■ ZO Proseč

21 členů

předseda

Jiří Pilař

Boženy Němcové 243, 538 51 Chrast

608 480 164

místopředseda

Leopold Handlíř

Košumberk 104, 538 54 Luže

606 940 611

tajemník

Jiří Vávra

č.p. 44, 539 56 Vrbatův Kostelec

775 164 607

pokladník

Miroslav Halamka

Hněvětice 23, 539 73 Skuteč

702 980 900

výcvikář

Jan Filipi

Lažany 42, 539 73 Skuteč

731 131 830

předseda RK

Karel Zákostelný

Husova 248, 538 54 Luže

603 538 013


 ■ ZO Přelouč

26 členů

předseda

Ing. Zbyněk Holub

Za školou 648, 533 41 Lázně Bohdaneč

602 413 212

místopředsedkyně a tajemnice

Jarmila Lebedová DiS. 

Tovární 38, 538 43 Třemošnice 737 352 253

pokladník

Bc.Václav Lebeda

Tovární 38, 538 43 Třemošnice 603 177 870

výcvikář

Václav Novotný

   

člen výboru

Jan Votápka

Vlčí Habřina 88

 

předseda RK

Petr Havránek

   

 ■ ZO Staré Ždánice

12 členů

předseda

Jiří Cink

Rybitví 774 190 947

místopředseda

Josef Zadrobílek Libišany 731 056 284
tajemník

Leoš Vild

Dříteč

777 634 130

pokladník

Josef Novák st.

Dolany 70, 533 45 Opatovice n./L.

721 630 918

výcvikář

Josef Novák ml.

Dolany 70, 533 45 Opatovice n./L.

720 406 057

předseda RK

František Vild Dříteč 461 033 051

 ■ ZO Svítkov

12 členů

předseda

Luděk Hruška

Sezemická 1352, 530 03 Pardubice

774 227 893

místopředseda

Ota Waldhauser

Malecká 398, 537 05 Chrudim

602 416 804

tajemník

Václav Pětioký

533 32 Starý Máteřov

723 901 232

pokladník

Milan Dubec

Čepí 47, 533 32

777 781 083

výcvikář

Zdeněk Novotný

Čepí 5, 533 32

605 766 401

předseda RK

Alois Moravčík

Macanova 2415, 530 02 Pardubice

605 766 401


 ■ ZO Vysoké Mýto

26 členů

předseda

Jaromír Horáček

Šnakov 117, 566 01 Vysoké Mýto

608 474 685

místopředseda

Jan Janecký

D.Sloupnice 14, 565 53 Sloupnice

605 032 848

tajemník

Leoš Marcinko

Vanice 34, 566 01 Vysoké Mýto

736 772 835

pokladník

Ladislav Horníček

Sruby 38, 565 44

601 581 842

výcvikář

Lubomír Veselý

Makov 116, 570 01 Litomyšl

723 847 479

předseda RK

Karel Řehák

Choceňská 119, 566 01 Vysoké Mýto

721 377 613

■ celkem bylo evidováno v OS CHPH Pardubice k 1.1.2017 211 členů

■ z toho 7 do 18-ti let